AKŞAM SAATLERİNE DİKKAT!

2 Mart 2021

Karşılıklı konuları, uzlaşı gerektiren işleri daha iyi yönetmemiz gerekiyor. Duygusal alanda manipülasyonlara açık bir gündeyiz. İkna edici olmak için daha akılcı bir plan izlemeliyiz. Yanan yolda ilerleyen Ay, duygusal durumlarda huzursuz davranabileceğimize işaret ediyor. Duygusal çatışmalara girmeden soğukkanlı kalabilmeliyiz. Gün boyunca ilişkilerimize daha dengeli bir yolla bakmaya çalışmalıyız. Beklentilerimiz yüksek ise, bazı sorunlar gündeme gelebilir. Saat 17.00 civarında bizi test eden, psikolojik açıdan zorlayan durumlarla karşılaşabiliriz. Bu saatlerde yüzleşmeler, evde bazı hassas olaylar gündeme gelebilir. Daha fazla çaba içindeyiz. Akışta kalmaya özen gösterin.

KOÇ: İkili ilişkilerde mücadele içine girebilirsiniz. Eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Başarı için daha fazla sorumluluk almanız gerekebilir. Ailevi durumlarda duyarlı olmanız gereken zamanlardasınız. Acele etmeden karar vermeniz gereken durumlar ortaya çıkabilir. Akışta kalın.

BOĞA: Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Sağlam olacak temeller atmak için çaba sarf edebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla mücadele içinde olacağınız zamanlar var. Gün içinde alternatif planlar yapmanız gerekebilir. Aile ve güven konuları ön plana çıkabilir.

İKİZLER: Keyif aldığınız konulara yaratıcılığınızı katmak isteyeceğiniz zamanlar var. Aşk hayatınızla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Güzel olan şeyler için harcama yapabilirsiniz. Gün içinde hobilerinize zaman ayırmak size iyi gelecektir. Sorumlu olduğunuz konularda kendinizi rahat ifade edebilirsiniz.

YENGEÇ: Evinize ait durumlar gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde emlak konularıyla ilgilenebilirsiniz. Ailenizle ilgili güven konularında stresli durumlar yaşayabilirsiniz. Geçmişe yönelik olaylarla ilgili alınganlık olabilir. Sorumlu olduğunuz çalışmalarda acele etmeden kararlar almalısınız.

ASLAN: Gündeminiz ailevi konularla meşgul olabilir. İş hayatınızda iletişimi yoğun bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz işlerin daha sağlam olması için çalışacağınız zamanlar var. Gün içinde kendinizi çok rahat ifade edebilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili olaylarda fazla duygusal davranabilirsiniz.

BAŞAK: Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizi işinizi sağlamlaştırmak için kullanabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda ilerleme sağlayabilirsiniz. Ailevi durumlarda kendinizi rahat hissetmeyebilirsiniz. Duygusal olaylara karşı temkinli davranabilirsiniz.

TERAZİ:

Yazının devamı...

Daha çok şey paylaşabiliriz

1 Mart 2021

Terazi burcunda ilerleyen Ay, düşünsel konularda ve anlaşmalarda ilerleme sağlayabileceğimizi anlatıyor. Daha mantıklı ve gerçekçi hareket edebiliriz. Ancak güç kullanmak ya da manipüle edici durumlarla karşılaşmak da mümkün. Dolayısı ile ilişkilerimizde bizi hassas kılan durumlarla da uğraşabiliriz. Duygusal alanda daha samimi olmaya çalışalım. Bizi zorlayan ya da baskılayan olayların içinde daha sağlam ve kararlı olmaya çalışmalıyız. Akşam saatlerinde evde daha sakin ve dengeli olmaya, tepkilerimizi dengede tutmaya ihtiyacımız var. Böylece ortak durumların üzerinde uzlaşıya varmamız zor olmayacak. Akışta kalmaya özen gösterin.

KOÇ: Sabah saatlerinde eşinizle birlikte hızlı bir iletişim içine girebilirsiniz. Yoğun bir gündeminiz olabilir. Tepkilerinizi kontrol etmelisiniz. İkili ilişkilerinizde denge arayışı içinde olacağınız zamanlar var. Ticari görüşmeler yapabilirsiniz. Anlaşmalarda dikkatli olmanız gerekebilir.

BOĞA: Çalışma hayatınızdaki gündeminiz yoğun olabilir. İletişimin kendiliğinden aktığı bir gündesiniz. Yapacağınız programlar sizi rahatlatacaktır. Sizi yıpratan koşullara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Beraber çalıştığınız kişilerden yardım alabilirsiniz. Keyif aldığınız uğraşlarla ilgilenebilirsiniz. 

İKİZLER: Yoğun bir haberleşme içinde olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelmek isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz çalışmalarda daha kolay riskler alabilirsiniz. Güzel olan şeyler için harcamalar yapacağınız zamanlar var. Arkadaşlarınızla sohbet etmek size iyi gelecektir. 

YENGEÇ: Sabah saatlerinde ailenizle ilgili haberler alabilirsiniz. Ev hayatınızda hareketli bir gündem sizi bekliyor. Eskiden kalma konularla ilgileneceğiniz zamanlar olabilir. Güven arayışı içinde olabilirsiniz. Sorumlu hissetiğiniz durumlarda ilerleme kaydetmek isteyebilirsiniz.

ASLAN: Eğitim konusunda yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Sabah saatlerinde yazışma ve konuşmalar sizi fazlasıyla meşgul edebilir. Hazırlayacağınız sözleşmelerde dikkatli olmanızda fayda var. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. İkili ilişkilerinizle ilgilenmelisiniz.

BAŞAK: Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler yaşayacağınız bir gündesiniz. Sabah saatlerinde görüşmeler de yoğunluk olabilir. Ticari konularla ilgili anlaşmalar gündeme gelebilir. İş hayatınızda alacağınız destekler nedeniyle hafiflemiş hissedebilirsiniz. harcamalar yapabilirsiniz. 

TERAZİ: Yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz zamanlar içindesiniz. Kişisel niyetlerinizi rahatça ortaya koyabilirsiniz. İletişimden kaynaklı aksaklıklara dikkat edin. Ticari konular gündeme gelebilir. Kişisel hassasiyetiniz olduğu durumlara yönelmek isteyeceğiniz zamanlar var.

Yazının devamı...

Başak’ta dolunay var

27 Şubat 2021

Karşıt açılar bizde eksik olan şeyleri anlatır. Dolunay esnasında Venüs’ün karşıt durumu, esirgenme ve korunmaya, şifa bulmaya büyük bir ihtiyaç vurgusu getiriyor.Bugün Başak burcundaki dolunay, Venüs’e önemli bir vurgu getiriyor. Dolunay derecesi Venüs kısmi asaletinde gerçekleşirken, Venüs ile de karşıt duruyor. Kısaca şifa arıyoruz. Başak-Balık ekseni, astrolojide işe yarama, hizmet, esneklik ve kabullenme içeren konuları anlatır. Aynı zamanda sağlık ve düzenle de yakından ilişkilidir. Hatırlarsanız, geçen yıl bu zamanlar yine Başak burcunda dolunay gerçekleştiğinde, İtalya’da ülke çapında karantina başlatılmış ve ardından tüm dünya hızla kendi içine kapanma sürecine girmişti. Şimdi bu olayın neredeyse tam bir yıl sonrasında, kozmik hafızamız, diğer bir deyişle gökyüzünün hafızası hangi noktada olduğumuzu işaretliyor.

Genel olarak bu dönemde yeni koşullara adapte olma ve esneklik gösterme gereği var. Kafaca daha sistemli ve akılcı olabiliriz. Aşkta ve ilişkilerimizde daha verici ve yumuşak bir tavır var. 13 Mart’a kadar etkin olacak bu dönemde, yükselen burcunuza göre hangi temalar öne çıkıyor?

Yükselen burcunuz;

Koç ise daha fazla hareket, konuşma, ziyaret ve eğitsel uğraşlar öne çıkıyor. Gruplar ve yeni hedeflere yönelik vurgular artıyor. Aynı zamanda iş ve çalışma koşullarınıza yönelik bir değerlendirme içinde olabilirsiniz.

Yazının devamı...

Başak’ta dolunay var

27 Şubat 2021

Bugün Başak burcundaki dolunay Venüs’e önemli bir vurgu getirmekte. Dolunay derecesi Venüs kısmi asaletinde gerçekleşirken, Venüs ile de karşıt durmakta. Kısaca şifa arıyoruz. Başak-Balık ekseni astrolojide işe yarama, hizmet, esneklik ve kabullenme içeren konuları anlatır. Aynı zamanda sağlık ve düzenle de yakından ilişkilidir. Hatırlarsanız, geçen yıl bu zamanlar yine Başak burcunda dolunay gerçekleştiğinde, İtalya’da ülke çapında karantina başlatılmış ve ardından tüm dünya hızla kendi içine kapanma sürecine girmişti. Şimdi bu olayın nerede ise tam bir yıl sonrasında, kozmik hafızamız, diğer bir deyişle gökyüzünün hafızası hangi noktada olduğumuzu işaretliyor. Dolunay esnasında Venüs’ün karşıt durumu esirgenme ve korunmaya, şifa bulmaya ne kadar büyük bir ihtiyaç vurgusu getirmekte. Karşıt açılar bizde eksik olan şeyleri anlatır.

Genel olarak bu dönemde yeni koşullara adapte olma ve esneklik gösterme gereği var. Dolunay haritasında İkizler burcunun yükseliyor olması artan iletişime ve zihinsel açıdan harekete işaret etmekte. Kafaca daha sistemli ve akılcı olabiliriz. Aşkta ve ilişkilerimizde daha verici ve yumuşak bir tavır var. Bugünlerde yeni şeyler başlatmak kolay olmayabilir, daha çok yeni gelişen koşulları gözlemek ve uyum göstermek durumundayız.

13 Mart’a kadar etkin olacak bu dönemde, yükselen burcunuza göre hangi temalar öne çıkıyor ? Yükselen burcunuz Koç ise, bu dönemde daha fazla hareket, konuşma, ziyaret ve eğitsel uğraşlar öne çıkmakta. Gruplar ve yeni hedeflere yönelik vurgular artmakta. Aynı zamanda iş ve çalışma koşullarınıza yönelik bir değerlendirme içinde olabilirsiniz. Boğa ise bu dönemde parasal konuları, kazançlarınızı daha çok düşünme ve iş konularına odaklanma gereği söz konusu. Nitekim son haftalarda mesleki vurgular, sorumluluklar dikkat çekiyordu. Şimdi sevdiklerinizle ilgili konularda ya da kendinizi ortaya koyduğunuz bir alanda bir muhasebe yapabilirsiniz. İkizler ise bu dönemde şahsi adımlar, yeni başlangıçlar ve girişimler öne çıkmakta. Kendinizi dümende bulabilir ve uzaklarla, eğitimle, medya ile ilgili konularla daha çok ilgilenebilirsiniz. Ayrıca ev, yerleşim ve ailenize yönelik bir değerlendirme yapma durumundasınız. Yengeç ise bu dönemde zihninizi oyalayan ve huzursuz eden şeyler, kimi zaman bir kayıp duygusu gündeme gelebilir. Finansal işlere, ortaklı konulara özen göstermek gerekiyor. Yakın çevrenizde değişiklik, hareket ve kardeşlerle ilgili sonuçlar da söz konusu olabilir. Aslan ise bu dönemde gruplar içinde hareket, arkadaşlıklar ve aynı zamanda gelecek yönünde planlar öne çıkmakta. Özellikle ilişkiler, evlilik gibi karşılıklı konular üzerinde duruyorsunuz. Parasal bir konu, kaynak ve gelirleriniz üzerinde bir muhasebe yapabilirsiniz. Başak ise bu dönemde iş hayatınızı ve sorumlulukları, hedeflerinizi öne çıkan koşullar dikkat çekmekte. Özellikle çalışma konuları, düzen ve emek isteyen konularla meşgul olurken, bireysel olarak neler yapabileceğinize ve kişisel hassasiyetlerinize odaklanabilirsiniz.

Yükselen burcunuz Terazi ise bugünlerde kafaca kendinizi geliştirebileceğiniz konular, yabancılar ya da eğitsel uğraşlar daha olası olabilir. Aynı zamanda kendinizi ortaya koyabileceğiniz, bazı spekülatif konulara girebileceğiniz durumlar da olabilir. Bu dönemde kontrol edemediğiniz ya da size gizli kalan konularda önemli farkındalıklar mümkün. Akrep ise bu günlerde ortaklı işler, borç, alacak, miras ya da kafaca sizi huzursuz edebilecek durumlar söz konusu olabiliyor. Bu konular ev ve ailevi işlerden, topraktan da kaynaklanabilir. Gelecek beklentileriniz üzerinde bir değerlendirme, muhasebe yapmak durumundasınız. Yay ise bu dönemde karşılıklı konulara, evlilik ya da ortalıklara özen göstermek, kimi zaman muhalefet ya da karşıtlık içeren durumları da ele almak gerekebilir. Yakın çevreniz, kardeşler ve eğitim konuları önemli. Bu dönemde mesleğiniz ya da sorumluluklarınızla ilgili bir sonuç da gündeminize gelebilir. Oğlak ise bu dönemde uğraştırıcı iş konuları, organizasyonel işler ya da sağlık konuları gündeme gelmekte. Özellikle parasal konulardan kaynaklanan durumlar var. Kendi fikirlerinizi, olaylara bakış açınızı gözden geçirebilirsiniz. Saka ise bu dönemde yaratıcı olduğunuz konularda, aşkta ya da kendinizi sahneye koyduğunuz konularda daha çok şey yapabilirsiniz. Şahsi alanda yeteneklerinizi kullanmanız çok kolay olacak. Ancak ortaklı bir işi ya da kriz çıkaran bir konuyu da hesaba katmak gerekebilir. Balık ise bu dönemde ailevi işlerde, eve, ailenize, babanıza ait bir konuda daha meşgul olabilirsiniz. Kimi zaman elde olmayan bir durum ya da kontrol edilemeyen bir sonuç öne çıkabilir. Bu nedenle ikili ilişkilerde, evlilik ya da ortaklıklarda da bir değerlendirme yapma gereği var.

 

Yazının devamı...

ÖĞLE SAATLERİ DENGE GEREKİYOR

26 Şubat 2021

Bugünlerde yaratıcı yönümüzü kullanabileceğimiz olumlu koşullar var. Hayal gücümüzü daha verimli şekilde değerlendirebiliriz. Sanatsal uğraşlar, kendimizi sahneye koyabileceğimiz koşullar imkanlar söz konusu... Farklı, orijinal düşüncelerimizi daha iyi aktarma imkanına sahip olabiliriz.

Karşılıklı durumlarda da hassasiyetler var. Ancak öğle saatlerinde özellikle parasal konularda ya da güven aradığımız koşullar içinde bazı hoşnutsuzluklar ve tartışmalar gündeme gelebilir.

İnatçı davranmamak ve kişisel konularda tartışmalara girmemek daha akıllıca olacak. Duygusal nedenler yüzünden huzursuzluk yaşayabiliriz. Saat 20.07’den itibaren Başak burcuna ilerleyecek olan ay bizi daha akılcı ve pratik kılabilir.

KOÇ: Keyif aldığınız konularla ilgilenebilirsiniz. Aşk hayatınız gündeminizi etkileyebilir. Hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var. Akşam saatlerinde daha dışa dönük enerjiniz olabilir. Duygularınızı ifade etmek isteyebilirsiniz.

BOĞA: Ailevi konular gündeminizi meşgul edebilir. Ev için harcamalar yapabilirsiniz. Kadınlarla ilgili konularda daha fazla mücadele gerektiren durumlar yaşanabilir. Babanızla ilgili durumlarda çözülmeler olabilir. Bazı olayları kabullenmek durumunda kalabilirsiniz.

İKİZLER: Çevrenizdeki insanların hayatı gündeminizi etkileyebilir. Kardeşlerinizle zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda sıkışma meydana gelebilir. Hareketli zamanlar yaşayabilirsiniz. İletişimden kaynaklı problemlere dikkatli olmanızda fayda var.

YENGEÇ: Gün içinde iş hayatınızda alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Sorumlu olduğunuz konularda tamamlanma içinde olabilirsiniz. Sosyal durumlar daha fazla ilginizi çekebilir. Bazı olaylar sabırlı olmanızı gerektirecektir. Duygularınızı daha farklı ifade etmek isteyebilirsiniz.

ASLAN:

Yazının devamı...

Venüs Balık burcuna yerleşiyor

25 Şubat 2021

İlişkilerimizi daha olumlu harekete getirebilecek fırsatlar var. Ay, Aslan burcundayken duygularımızı daha içten ve coşkulu şekilde ortaya koyabiliriz. Özellikle akşam saatlerinde daha olumlu ve yüksek beklentiler içindeyiz. Böylece hayatın pozitif yönlerine zaman ayırmak zor olmayacak. Venüs de Balık burcuna ilerlerken, aşkta ve sevdiklerimizle ilgili durumlarda daha cömert davranabiliriz. Venüs’ün Balık burcuna girmesi ilişkilerimize daha anlayışlı ve hoş bir hava getirebilir. Romantizm ve paylaşımlarda derinlik söz konusu. Öğle saatlerinde görüşmeler ve anlaşmalar içindese, bazı karşıt durumlar ya da yanlış bir tavır ve iletişim problemlerine yok açabilir. Akşam saatlerinde de abartılı olmamaya dikkat edelim.

KOÇ: Başarılı olmak için yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelebilirsiniz. Gün içinde sevdiklerinizle birlikte olmak için zaman yaratabilirsiniz. Gelecek beklentileriniz konusunda kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcamalar olabilir. 

BOĞA: Babanız ile ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. İlişkilerinizi güçlendirmek isteyebilirsiniz. Ailevi durumlarda kendi iç sesinize güvenmek sizi gelişen olaylara karşı koruyacaktır. Sorumlu olduğunuz çalışmalarda yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Akışta kalın. 

İKİZLER: Hareketli bir gündeminiz olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda yapacağınız sözleşmelerde dikkatli olmalısınız. İletişimde olduğunuz kişilere ani tepki vermemeye çalışın. Yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenebilirsiniz. Yeni haberler alabilirsiniz. 

YENGEÇ: Gün içinde maddi konularınızla ilgili sorumluluk almak isteyebilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. İşle ilgili durumlarda başkalarından alacağınız destekle çok daha kolay ilerleyeceksiniz. Geleceğinizle ilgili çaba sarf edeceğiniz zamanlardasınız. 

ASLAN: Kişisel hassasiyetiniz olan durumlarla ilgili zaman harcayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda mücadele verdiğiniz durumlarda kendinizi daha başarılı görebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konuları ihmal etmeyin. 

BAŞAK: Bilemediğiniz koşullar sizi zor duruma sokabilir. Bazı konularda kabullenme içine girebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde daha fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir. Sizi hapseden kontrol dışı olaylar meydana gelebilir. İletişimde olduğunuz kişilerle çatışmaya girmeyin.

TERAZİ: Gelecek beklentilerinizle ilgili sorumluluklar alabilirsiniz. İşlerinizde en iyisini yapmak için çalışacaksınız. Başarılı olduğunuz konularda mücadele verebilirsiniz. Arkadaşlarınıza da zaman ayırmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızdan alacağınız desteklerle buna imkân bulabilirsiniz. 

Yazının devamı...

ÖĞLE SAATLERİNDE BEKLEMELER VAR

24 Şubat 2021

Ay sabah saat 7.53’ten 15.22’ye kadar Yengeç burcunda boşlukta kalıyor. Ay’ın boşlukta kalması bazı sonuçsuz uğraşlara ya da hızlı ilerleyememeye işaret edebilir. Bu nedenle günün ilk yarısında biraz daha sabırlı olmalıyız. Bu saatlerde eksikleri tamamlamak ya da önemsiz işlerle ilgilenmek daha yararlı olacak. Ay saat 15.22’den itibaren Aslan burcuna ilerlemiş olacak. Ay Aslan’dayken kişisel açıdan önem verdiğimiz konulara odaklanabiliriz. Belirli bir yavaşlama da gündeme gelebilir. Kendimizi ortaya koymak, dikkat çekmek ve beğenilmek konusunda daha duyarlı davranabiliriz. Ancak bu saatlerde eğlenceli konular ya da en azından yaratıcı olduğumuzu düşündüğümüz alanlarda daha istekli davranabiliriz.

KOÇ: Keyif aldığınız uğraşlarınızda yaratıcılığınızı kullanmak isteyebilirsiniz. Etrafınızdaki insanlara hediyeler almak isteyebilirsiniz. Güzel olan şeyler için harcamalar yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha kolay risk alacağınız zamanlar var.

BOĞA: Eviniz için harcama yapmak isteyebilirsiniz. Babanızın sağlığını ihmal etmemelisiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde daha çok çaba göstermeniz gerekebilir. Bazı işlerinize yön kazandırmak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde sevdiklerinizi evinize davet edebilirsiniz.

İKİZLER: Hareketli bir gündemiz olabilir. İletişimden kaynaklı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Kendinizi kontrol etmeye çalışın. Dedikodulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenebilirsiniz. Gün içinde harcamalarınızı abartmayın. Akışta kalın.

YENGEÇ: Maddi kaynaklarınızla ilgili yenilenmeye gidebilirsiniz. Dışa dönük enerjiler söz konusu... Hafta sonu için planlar yapmak isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcamalara yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konular için çaba sarf edeceğiniz zamanlar var.

ASLAN: Yeni başlangıçlar yapmak için tüm enerjinizi kullanabilirsiniz. Kişisel hassasiyetiniz olan konular gündeminizi meşgul edebilir. Gününüzü eğlenceli kılmak için planlar yapmak isteyebilirsiniz. İmaj değişikliği için uygun bir gündesiniz. Beslenmenize dikkat edin.

BAŞAK: Bilemediğiniz konulardan dolayı işlerinizde kayıplar yaşayabilirsiniz. Gizli kalmış durumlar gündeminizi rahatsız edebilir. Gün içinde keyif aldığınız şeyler için harcamalar yapabilirsiniz. Hafta sonu için yeni planlar devreye girebilir. Akşam saatlerinde koşullar daha akıcı.

TERAZİ:

Yazının devamı...
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
nevşehir escort
kayseri escort
sakarya avukat
webmaster forum
buca escort bayan