Barış Murat Yağcı'nın Cemal Can'a sözlerinin arkasında ne yatıyor?

Yeni çıkan şarkısıyla gündeme gelen Barış Murat Yağcı bu defa da 'Survivor 2020' şampiyonu Cemal Can Canseven'e sarf ettiği sözlerle gündeme geldi. Peki Barış Murat Yağcı, Cemal Can Canseven'e ne dedi? Barış Murat Yağcı'nın Cemal Can'a sözlerinin arkasında ne yatıyor? Gelin hep birlikte Molatik olalım...

Barış Murat Yağcı'nın Cemal Can'a sözlerinin arkasında ne yatıyor?

Kitap ve şarkı çıkardı

Kitap ve şarkı çıkardı

'Survivor 2020'nin en çok konuşulan iki ismi Barış Murat Yağcı ve Cemal Can Canseven. Barış Murat Yağcı son zamanlarda da çıkardığı 'Her Şeye Rağmen' şarkısı ve kitabıyla da oldukça gündemde.

"Gerçek bir 'Survivor' değil"

"Gerçek bir 'Survivor' değil"

Anlaşılan o ki Barış Murat Yağcı biraz daha gündemde kalmak istemiş ve Cemal Can hakkında bazı iddialarda bulunmuş. Barış Murat Yağcı 'Her Şeye Rağmen' adlı kitabında Cemal Can'ı kastederek "Kazanan kişinin gerçek bir 'Survivor' olduğunu hiçbir zaman düşünmedim" sözleri sosyal medyada çokça konuşuldu. 

"Ağlıyordu"

"Ağlıyordu"

Sözlerine de; "Çocuğu seviyorum ama benim omzumda kapsül parçalı, iki kırığım varken bununla ilgili ağlamıyordum. Ama o, omzunu parkurda bir yere sürtüyor ve ağlıyordu. Bazı şeyler ilginç geliyor" diyerek devam etmiş.
 

"Bir kere bile potaya girmedi"

"Bir kere bile potaya girmedi"

Bununla kalmamış Cemal Can için ayrıca "Bir kere bile potaya girmedi. Benim kaç kere ismim çıktı. Halk sayesinde dokuz kez SMS birincisiydim. Gerçek bir ‘survivor’ değil ki" ifadelerini kullanmış.
 

"Ne bu tantana?"

"Ne bu tantana?"

E tabii bu sözler üzerine de Cemal Can tepkisiz kalmadı ve ınstagram hesabı üzerinden 'Survivor 2020'nin tanıtım videosunda "İcraat önemli" dediği videoyu "Ne bu tantana? Ben her şeyi söylemiştim zaten en başından" notuyla paylaştı.

Ne oldu da...

Ne oldu da...

Peki Survivor üzerinden neredeyse bir yıl geçmesine rağmen ve 'Survivor 2020'de de "Ben şampiyon olamazsam Cemal Can'ın olmasını isterim", Cemal Can şampiyon olduktan sonra da "Şampiyonluk Cemal Can'a çok yakıştı" ifadelerine kullanan Barış Murat Yağcı ne oldu da Cemal Can'a bu sözleri sarf etti.

Prim yapmak istedi

Prim yapmak istedi

Ben ne olduğunu söyleyim tamamen prim yapmak istedi. Çünkü ortada fol yok yumurta yok. Seversiniz sevmezsiniz ama Cemal Can'ın gelmiş geçmiş en farklı Survivor şampiyonu olduğunu düşünüyorum.

Farklı bir şampiyon

Farklı bir şampiyon

Duygularını gizlemeden, gayet net, sevgi dolu bir yarışmacıydı ve parkur performansıyla da adından söz ettiriyordu. Yeri geldiğinde ağlayarak da şampiyon olabileceğini gösterdi bence. Her şampiyonluğun arkasın 'sert ve ıssız biri'nin olmasına gerek yok. 

Reklam yüzü olarak mı kullandı?

Reklam yüzü olarak mı kullandı?

Bu sebeple Cemal Can farklı bir şekilde başarıya ulaşılabileceğini de göstermiş oldu. Bence Barış Murat Yağcı hâlâ orada kalmış. Ayrıca gün geçtikçe sık sık da adından bahsettiriyor Cemal Can. Bence Barış Murat Yağcı, Cemal Can'ı reklam yüzü olarak da kullanmak istemiş olabilir.
 

Primden öte değil

Primden öte değil

Neden olmasın? Sonuçta kitabının ve şarkısının adı olan 'Her Şeye Rağmen'i bir şekilde duyurmuş oluyor. Siz ne düşünürsünüz bilemem ama ben Barış Murat Yağcı'nın bu davranışının primden öte bir şey olduğunu düşünmüyorum. Sevgiler. 


[email protected]
twitter.com/SenolFazilet
instagram.com/SenolFazilet
 

Bu makaleye ifade bırak