Öğle sonrası daha hızlıyız

7 Mayıs 2021

Ay’ın ışığı bugünlerde küçülürken, süregelen işleri toparlamak, sonlandırmak ya da çözüme ulaştırmak için uygun koşullar bulabiliriz. Yeni bir şeye başlamak için pek kolay olmayabilir ya da kendimizi yeteri kadar kararlı hissetmeyebiliriz. Özellikle günün ilk yarısında dağılan enerjiler ve yönsüzlükler söz konusu...

Ay saat 10.36 ile 14.52 arasında Balık burcunda boşlukta olacak. Böyle zamanlarda işler pek beklediğimiz yönde ilerlemeyebilir ya da kendimizi biraz çaresiz hissedebiliriz. Saat 14.52’den itibaren Koç burcuna ilerleyen Ay, bizi daha atik olmaya yöneltecek. Günün geç saatlerinde belirli konularda daha heyecanlı ve aceleci olabiliriz.

KOÇ: Elinizde olmayan nedenlerden dolayı karmaşa içinde olabilirsiniz. Bilemediğiniz konularla ilgili kesin kararlar vermemelisiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde istikrar sağlamak sizin için önemli olacaktır. Kısmetli durumları hayatınıza katmakta zorlanabilirsiniz. 

BOĞA: Sosyalleşmek ve arkadaşlarınızla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Düşüncelerinizi çevrenizdeki insanlarla paylaşabilirsiniz. Dernekteki işlerinizi toparlamanız için fırsatınız olabilir. Gelecek hakkındaki fikirlerinizi daha da olgunlaştırdığınız bir gündesiniz. 

İKİZLER: Gün içinde çalışma hayatınızda yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız işlerde ilerleme kaydetmek için başkalarından yardım alabilirsiniz. Üstlerinize kendinizi kanıtlamak için çalışacağınız bir gündesiniz. Abartılı davranışlardan kaçınmalısınız. 

YENGEÇ: Kendi sınırlarınızı aşmak ve yeni şeyler denemek isteyebilirsiniz. Farklı konulara ilgi duyabilirsiniz. Hayatınıza başka bir bakış açısıyla bakmak durumu anlamak için iyi gelebilir. İşlerinizde ilerleme kaydetmek için istikrarlı davranmanız gerekebilir. Akışta kalın. 

ASLAN: Borç alacak ilişkileri gündeminizi meşgul edebilir. Parasal konularda yenilenmeye gitmek isteyebilirsiniz. Sizi endişelendiren durumlara daha dikkatli bakmanızda fayda var. Kendinizi zor durumlara sokmamaya çalışın. Gelen destekleri görmekte zorlanabilirsiniz. 

BAŞAK: 

Yazının devamı...

Jüpiter Balık’ta size neler getirecek?

7 Mayıs 2021

Büyük bir umutla Jüpiter’in Balık burcuna ilerlemesini bekliyoruz. Kısa bir süreliğine de olsa, Jüpiter kendi yönettiği burçta hayatımıza daha fazla koruma, anlayış ve hızlanan bir şifalanma süreci getirecek. Buna çok ihtiyacımız olduğunu biliyoruz. Jüpiter ilk aşamada, yaz aylarında, 14 Mayıs ile 29 Temmuz arasında Balık burcunda olacak. Daha sonra 29 Aralık 2021-11 Mayıs 2022  ve 28 Ekim 2022 – 20 Aralık 2022 tarihleri arasında da Balık burcunda kalacak. Bu dönemlerde kabullenme ve ruhsallık geliştirmek, yaşadıklarımıza daha yukarıdan bakabilmek ve hayal gücümüzü olumlu yönde kullanmak kişisel gelişimimizi son derece olumlu yönde etkileyecek. Jüpiter’in Balık burcundan geçişi yükselen burcunuza göre farklı boyutlarda gündeme gelecek.

Yükselen burcunuz Koç ise bu tarihlerde akışta ve beklemede kalma durumu söz konusu. Tamamlanmalar, bitişler ve daha çok hazırlık içinde olacaksınız. Nitekim 2022 yılında Jüpiter burcunuza ilerlediğinde çok daha girişken ve şanslı olabilirsiniz. Bu dönemde kabullenme içeren durumlarla karşılaşabilirsiniz. Yükselen Boğa ise bu süreçte gelecek beklentilerinizi destekleyen arkadaşlar, sosyal imkanlar ve yeni umutlar yolu ile size daha pozitif düşünebileceğiniz koşullar getirmekte. Duygusal alanda daha fazla korunduğunuzu hissedebilirsiniz. Gruplar, arkadaşlar ve gelecek ümitleriniz hayatınıza yeni kapılar açabilir. Yükseleni İkizler olanlar bu dönemde iş hayatında tanınma yolunda daha güçlü fırsatlar elde edebilirler. Mesleki alanda tatmin veren koşullar yanında statünüzü ilgilendiren evlilik ya da ortaklıklar aracılığı ile gelebilecek fırsatlar da söz konusu olabilir. Genel olarak bu dönemde yeni çevreler, yabancılar ve eğitsel fırsatlar ilerleme olanakları getirecek. Yükselen Yengeç’ler bu dönemde hayatın pek çok aşamasında daha umutlu, geniş düşünceli ve kendilerini geliştirme yönünde güzel fırsatlar bulabilirler. Akademik uğraşlar, uzakları, yabancıları ilgilendiren gelişmeler, hayat görüşlerini, inançlarını zenginleştiren ve destekleyen olanaklar gündeme geliyor. Medya, yayıncılık ve daha fazla tanınma olanağı getiren koşullara odaklanabilirler. Ufuklar genişliyor. Yükselen Aslan’lar açısından bu dönemde bazı çetrefil durumlar, ortaklı işler, miras ya da finansal alanda düzenlemeler, değişiklikler dikkat çekebilir. Metafizik konulara daha fazla yaklaşarak, derinleşebilirler. Eşlerinin, ortaklarının kazançlarından, desteklerinde de yararlanmak mümkün olabilir. Ancak finansal konularda biraz daha gerçekçi olmak durumundalar. Yükselen Başak’lar açısından iş hayatında ve sosyal alanda ilerlemeler var. Bu kimi zaman evlilik yolu ile kimi zaman da iş hayatında yeni sosyal ilişkiler yolu ile olabilir. Mesleki konularda ilerleme, sosyal alana katılma ve yabancı sayılabilecek kişilerden gelecek destek ve rehberlik sayesinde yeni fırsatlar elde etmek mümkün olacak.

Yükselen Terazi’ler açısından bu transit iş sayısını ve yoğunluğunu arttırabilir. Bu dönemde mesleki alana daha fazla odaklanmak ve çalışmak gereği var. Fırsatlar daha çok iş hayatında, özellikle yabancılardan gelebileceği gibi, sağlık, hizmet ve organizasyonel konularda daha fazla fedakarlık ve kabullenmeci bir tutum da dikkat çekiyor. Yükselen Akrep’ler bu transit altında sevdikleri ile ilgili konularda mutluluk getirici deneyimler içinde olacaklar. Bir çocuğun doğumu, ödüller ve aynı zamanda aşk hayatına mutluluk getiren olaylar gündeme gelebilir. Kişisel gelişim, yaratıcılık ve kendini ortaya koyma alanında ilerleme söz konusu. Spekülatif konular ve yatırımlar da olumlu anlamda ilerleyebilir. Yükselen Yay’lar bu dönemde evde olumlu olaylar, mutluluk getiren deneyimler yanında gayrimenkul edinme, babadan, aileden gelen destekler ve imkanlar içinde olabilirler. Toprakla ilgili kazançlar ve köklerden, geçmişten gelen konular dikkat çekebilir. Kendi özel hayatlarında daha fazla tatmin bulabilirler. Yükselen Oğlak’lar bu dönemde zihinsel alanda daha verimli çalışma imkanları bulabilirler. Yakın çevrelerinde olumlu değişiklikler, görüşmeler ve eğitim hayatında yeteneklerini geliştirme, yeni şeyler öğrenme fırsatları doğabilir. Yazarlar, tasarımcılar ve eğitsel alanda olanlar için üretken olabilecekleri bir hareketlilik başlayabilir. Yükselen Saka’lar bu süreçte özellikle iş hayatında onlara destek verebilecek yeni kişilerle karşılaşabilirler. Yabancılarla ilgili gelişmeler, paraya dönüştürebilecekleri yetenekleri sayesinde işte ve parasal alanda ilerleme var. Sadece maddi açıdan değil manevi alanda da olumlu destekler bulabilirler. Yükselen Balık’lar kuşkusuz Jüpiter’in burçlarına gelmesi ile birlikte daha fazla güven ve ilerleme elde edecekler. Bu dönemde işte ve kişisel alanda mutluluk, fırsatlardan yararlanma, yabancılardan gelen imkanlar, eğitsel projelerini, kişisel girişimlerini destekleyebilecekleri olanaklar bulabilecekler. Bu genel olarak iyimserleşmelerine de yardımcı olacak.

Yazının devamı...

Hassasiyetler yüksek

6 Mayıs 2021

Balık burcunda ilerleyen Ay, daha hassas ve bir ölçüde dağınık durumda olabileceğimizi anlatıyor. Duygusal açıdan yön bulmakta zorlanabiliriz. Kimi zaman ailemizi ve ilişkilerimizi ilgilendiren konularda duygusal açıdan test edildiğimizi hissedebiliriz. İlişkilerin dönüştürücü yönlerini daha iyi kullanmaya çalışalım. Kırılganlık ya da kendine acıma duygusu öne çıkarken, akılcı düşünmemiz pek kolay olmayabilir. Tam olarak ne istediğimizin farkında olmayabiliriz. Kimi zaman uykuda bir durum ya da bizi duygusal açıdan bağlayan koşullar gündeme gelebilir. Yine de öğle saatlerinde yaratıcı yönlerimizi kullanabileceğimiz destekler bulabiliriz. Bu saatleri daha iyi değerlendirmeye bakalım.

KOÇ: Gizli kalmış olaylar işleri zorlaştırabilir. Kendinizi iç dünyanıza dönmek isteyebilirsiniz. Bazı konularda kabullenme içine girebilirsiniz. Kontrolünüzü kaybetmemeye özen göstermelisiniz. Öğle saatlerindeki koşullar keyfinizi kaçırabilir. Akışta kalmalmaya özen gösterin. 

BOĞA: İş hayatınızda alacağınız desteklerle sorumlu olduğunuz çalışmaları daha iyi yapabilirsiniz. Gelecek beklentilerinizle ilgili yenilikler yapabilirsiniz. Bu konuda çevrenizle düşüncelerinizi paylaşmak iyi gelecek. Mesleki gruplar içinde görev alacağınız zamanlar olabilir.

İKİZLER: İş hayatınızda üstlerinizle iletişim ve hareketin önem kazanacağı bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konuları sağlamlaştırmak için çaba sarf edeceksiniz. Gün içinde ailevi durumlar da gündeminizi meşgul edebilir. Öğle saatlerinde yapılması gereken işler söz konusu olabilir.

YENGEÇ: Gün içinde yeni şeyler öğrenip, kendinizi geliştirebilirsiniz. Yaşadığınız olaylara daha yukarıdan bakarak anlayış kazanabilirsiniz. Akşam saatlerinde eğitimle ya da uzaklarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz işlerinize yoğunlaşabilirsiniz.

ASLAN: Endişe duyduğunuz işlerde kırılmalar yaşayabilirsiniz. Sahip olduklarınızla ilgili değişiklikler sizi krize sokabilir. Duygusal yönden bağlandığınız durumlar oluşabilir. Gün içinde parasal konularla daha çok ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlere daha ciddi yaklaşmanız gerekebilir.

BAŞAK: Gün içinde ilişkide olduğunuz insanlarla daha fazla ilgilenmeniz gereken durumlar içinde kalabilirsiniz. Karşınızdakileri daha iyi dinlemeye bakın. Bazı konularda detaycı ya da kontrolcü tavrınız sizi zor duruma sokabilir. Başkalarından çok şey öğrenebilirsiniz. 

TERAZİ: 

Yazının devamı...

YARATICI ÇALIŞMALAR

5 Mayıs 2021

Hayal gücümüzü ve duyarlılığımızı serbest bırakarak daha çok şey yapabiliriz. Yaratıcı çalışmalar, esin alabileceğimiz fırsatlar içindeyiz. Duygusal açıdan bazı ikilemler ve hassasiyetler var ancak bunu olumlu yönde de kullanabiliriz. Aynı zamanda aşkta ve duygusal alanda kendi yaralarımızı, eksiklerimizi daha iyi anlayabilecek durumdayız. Günün ilk yarısında çift durumların, bazı belirsizliklerin bizi dağıtmasına izin vermemeliyiz. Farklı alternatifler ya da bazı yanlış anlamalar karşımıza gelebilir. Düşünce ve duygularımız arasında bir denge bulmaya çalışalım. Günün geç saatlerinde eğitsel uğraşlar ve yeni şeyler öğrenmek için heves söz konusu...

KOÇ: Öğle saatlerinde kendinizi sıkışmış hissedeceğiniz durumlar yaşayabilirsiniz. Bilemediğiniz konularla ilgili fazla sorumluluk almamaya özen gösterin. Gün içinde bazı kayıplar yaşayabilirsiniz. Keyfinizin kaçmamasına özen gösterin. İçsel odağınızı kaybetmeyin.

BOĞA: Gelecek planlarınızda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde ilerleme sağlamak için çaba göstereceğiniz zamanlar var. Gün içinde arkadaşlarınızla zaman geçirmek size iyi gelebilir. Otorite figürleriyle çatışmaya girmemeye özen göstermelisiniz.

İKİZLER: Sorumlu olduğunuz çalışmalar gündeminizi oluşturabilir. Uğraştığınız işlerde sıkışmış olduğunuzu hissedebilirsiniz. Hedefinize ulaşmak için çaba göstermeniz gerekebilir. Bazı konularda eksikleri toparlamanız gereken durumlar oluşabilir. İçe dönük zamanlar geçirebilirsiniz.

YENGEÇ: Yeni ufuklara açılmak ve farklı şeyler öğrenmek isteyebilirsiniz. Yaşadığınız olaylarda bütünü görmek kolay olacaktır. Kendi sınırlarınızı aşmak için çaba sarf edebilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşmak için etrafınızdaki insanlarla iletişim halinde olacağınız zamanlar var.

ASLAN: Gün içinde endişe duyduğunuz konularla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Sizi yoran kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Ortaklı konular gündeminizi etkileyebilir. Parasal işlerde sıkıştığınızı hissedebilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilere karşı özenli davranmalısınız.

BAŞAK: Eşinizle ilgili sıkışıklıklar olabilir. Karşınızdakini daha iyi dinlemeniz gereken bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz çalışmalarda detaylarla uğraşabilirsiniz. Yeni konulara ilgi duyabileceğiniz zamanlar var. İkili ilişkilerinizde sabırlı olmanızda fayda var. Akışta kalın.

TERAZİ:

Yazının devamı...

OLUMLU İŞLER

4 Mayıs 2021

Sorumlulukların öne çıktığı ve çok iş yapabileceğimiz bir gündeyiz. Elimizden gelenin en iyisini yapma motivasyonuyla, belirli düşüncelerle, kalıplarla hareket edebiliriz. Bu nedenle bazı inatlaşmalar da gündeme gelebilir. İş hayatında yapabileceğimiz çok şey var. Bizi kısıtlayan durumlardan iyi sonuçlar elde edebiliriz. Ayrıca bugün İkizler burcuna ilerleyen Merkür, daha hızlı bir iletişimin mümkün olduğunu, düşüncelerimizi anlatma konusunda pratik ve yapıcı sonuçlar elde edebileceğimizi anlatıyor. Öğle saatlerinde biraz daha soğukkanlı davranmak, bizi tartışmalardan ya da aksiliklerden koruyabilir. Bugün seçimlerimizde daha akılcı olabiliriz.

KOÇ: Sabah saatlerindeki iş temponuz, ilerleyen zamanlarda azalabilir. Sosyal konulara yönelebilirsiniz. Dostlarınızla zaman geçirmek için plan yapabilirsiniz. Eksikleri tamamlamak isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla daha fazla iletişimde olmak keyfinizi yerine getirebilir.

BOĞA: Erken saatlerde öğrenmeye açık hissedebilirsiniz. İş hayatınızdaki gelişmeler, gündeminizi değiştirebilir. Hedeflerinize ulaşmak için üzerinde çalıştığınız konuları düzenleyebilirsiniz. Dostlarınızla vakit geçirmek için planlar yapabilirsiniz. Keyifli hissedebilirsiniz.

İKİZLER: Yeni ufuklara açılmak için planlar yapabilirsiniz. Çok daha özgür hissedeceğiniz zamanlar içindesiniz. Akademik konular ilginizi çekebilir. Düşüncelerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz. Sosyal konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Akışta kalın.

YENGEÇ: Bugün sizi krize sokabilecek olaylar yaşayabilirsiniz. Ortaklı konular gündeminize gelebilir. İletişinizin yüksek olduğu zamanlar içindesiniz. Bu durumu kullanarak sıkıntılı durumları çok rahat çözebileceksiniz. Beklentileriniz yüksek olabilir. Endişelerinizi bir yana bırakın.

ASLAN: Sorumlu olduğunuz konulara daha fazla yönelebilirsiniz. Eşinizle ilgili meseleler gündeminizi meşgul edebilir. Çalışma hayatınızdaki işlerinizi daha iyi hale getirmek için çabalayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz. Sosyal alanlarla ilgilenebilirsiniz. Akışta kalın.

BAŞAK: Çalışma hayatınızda sorumlu olduğunuz alanlarda yoğunluk olabilir. Sizden daha fazla sorumluluk almanız istenebilir. Beklentide olduğunuz konuları düzeltmek ve iyi hale getirmek isteyebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla planlayacağınız işler çok daha kolay şekilde akabilir.

TERAZİ:

Yazının devamı...

Önemli bir gün

3 Mayıs 2021

Oldukça dikkat çekici ve yapıcı olmayı gerektiren bir gündeyiz. Güneş ile Satürn, kare açı yaparken sorumluluklar ve gerçekçi olma gereği ağır basıyor. Gruplar, sosyal konular ve kurallar da önemli. Koşullar pek kolay değil ancak elimizden gelenin en iyisini yapabiliriz. Katılaşmamak ve korkularımızı aşarak verimli olmak elimizde... Düşüncelerimizi somutlaştıracak desteklere de sahibiz. Pratik sonuçlar var. Ancak öğleden sonraki saatlerde ilerlememiz yavaşlayabiliriz. Günün geç saatlerinde duygusal açıdan daha gerçekçi olmayı gerektiren koşullar var. Bu saatlerde duygularımızı bastırma yoluna gidebiliriz. Daha fazla gayret ve sabır göstermemiz durumlar da ortaya çıkabilir.

KOÇ: Gelecek beklentilerinizle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sosyal konular ön plana çıkabilir. Arkadaşlarınızla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde kendinizi daha fazla ortaya koymak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde alacağınız destekler sizi iyi hissettirecektir.

BOĞA: İş hayatınızda sorumlu olduğunuz çalışmalarda yenilik yapmak isteyeceğiniz zamanlardasınız. Üstlerinizle iletişiminiz önem kazanabilir. Hayalini kurduğunuz konularda hazırlıklar yapmaya başlamak size keyif verecektir. İkili ilişkilerde çatışmalar meydana gelebilir. 

İKİZLER: Yeni ufuklara açılmak için hevesli olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları daha rahat anlayıp, organize olacağınız zamanlar var. Uluslararası durumlar gündeminizi meşgul edebilir. Kendi felsefinizi karşınızdakine anlatmak için güçlü bir duygu hissedebilirsiniz. Akışta kalın.

YENGEÇ: Endişe içinde olduğunuz konular gündeminizi meşgul edebilir. Ortaklı para durumunuzla ilgilenmeniz gerekebilir. Banka işlerinizi halletmeniz için uygun zamanlar var. Çalışmalarınzda yenilenme içine girebilirsiniz. İlişkilerinizde acele etmeden karar vermeniz daha iyi olacaktır.

ASLAN: Eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Bazı olaylara toleranslı yaklaşmanız gerekebilir. İlişkilerinizde farkındalığınız artabilir. Tamamlanma yaşayabilirsiniz. Denge ve uyum arayışında olacağınız zamanlar var. Sorumlu olduğunuz işleri ihmal etmemeye özen gösterin.

BAŞAK: Çalışma ortamınızda sorumluluklarınızın yoğunlaştığı bir gün olabilir. Hizmet aldığınız kişilerle ilişkinize dikkat etmenizde fayda var. Sizi yıpratan konuları akışa bırakmalısınız. Sağlıkla ilgili sıkıntılarınız var ise, ihmal etmemeye çalışın. Yapacağınız programlar sizi rahatlatacaktır.

TERAZİ: Kendinizi ifade etmek isteyeceğiniz işlere yönelebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde risk alabilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapacağınız zamanlar var. Çocuklarla vakit geçirmek size iyi gelecektir. İlişkilerinizde karar alabilir, bazı konuları daha kolay idrak edebilirsiniz. 

Yazının devamı...

Mayıs ayına kısa bir bakış

1 Mayıs 2021

Bu yazıda sizlere, en son gerçekleşen Akrep burcundaki dolunay ile, 11 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşen dolunayın önümüze koyduğu işaretlerden yola çıkarak bazı yorumlarda bulunacağım. 27 Nisan’da Akrep burcunda gerçekleşen dolunay bizi duygusal alanda güvensiz ya da kriz halinde bırakan konuları en üst seviyeye çıkartmakta. Akrep burcundaki dolunaylar fırtınalı zamanlardır. Dolunaylar süregelen koşulların en üst seviyeye ulaştığı zamanlar olduğu için, Akrep gibi mücadeleyi, riskli durumları, krizleri anlatan bir burçta, özellikle de Uranüs ile karşıt açıda duran bir dolunay, pek çok açıdan ani durumların, kopmaların ve değişimin bir işaretçisi.

Dolunay haritasında Boğa burcunun yükselmesi ve Satürn’ün de sert açılarla oyuna katıldığı bu dönemde koşullar istikrar, huzur ve güvenlik konularına büyük gerginlikler getirmekte. Dolayısı ile kendimizi yüksek gerilimli, aniden boşalan değişiklikler içinde buluyoruz. 11 Mayıs’a kadar olan dönemde olaylara direnç göstermek yerine, değişime katılmak ve bizi yıpratan duygusal kalıplardan alışkanlıklardan kurtulmaya çalışmalıyız. Akrep bize arınmak, kendi gerçeklerimize bakmak ve zor da mücadele ederek kendimizi yenilemek yönünde bir imkan sunmakta. Evet güven ve istikrar da önemli ancak değişen koşulları da hesaba kattığımızda, kendi iç huzurumuzu dengede tutabilmek için hiçbir şeyin aynı kalmadığını da görmek durumundayız.

11 Mayıs sonrasında neler var?

11 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşecek yeniay haritasında değişken Yay burcu yükselirken, Merkür ve Venüs’ün de İkizler’de olduğunu görüyoruz. Özellikle Merkür, kuzey ay düğümü ile birlikte, alçalan dereceye yakın duruyor. Bu dönemde daha fazla görüşme, iletişim ve esneklik içeren bir ortam var. Ayrıca 14’ünden itibaren Jüpiter’in de Balık burcuna ilerleyecek olması ruhsal anlamda iyileştirici, geliştirici, bizi daha hareketli ve yeni şeyler öğrenmeye açık kılan koşulların önem kazanacağını gösteriyor. Böyle bir süreçte, daha olumlu düşünme, esneklik geliştirme ve aynı zamanda artan iletişimden yararlanma şansımız olacak.

Yaz aylarında, 29 Temmuz’a kadar Jüpiter’in Balık burcunda kalacak olması daha koruyucu ve özellikle de manevi açıdan, moral kazanmak yönünde bize bir rahatlama ve akışta kalma imkanı kazandıracak. Jüpiter 2020’den bu yana zorlandığı burçlardan geçti, özellikle Oğlak’ta çok zor durumda idi. Ancak şimdi uzun zamandan sonra yeniden kendi yöneticisi olduğu Balık burcuna ilerleyerek bize hayatı anlama, anlamlandırma ve şükretme yönünde güzel bir atmosfer sağlayacak. En azından yaz aylarında ruhsal yönde gevşeme ve ümit sağlayan bir süreçten geçeceğiz.

Astrolojik haritalarında yükselenleri değişken burçta (İkizler, Başak, Yay ve Balık) Jüpiter’in şimdilik bu kısa süreli transitini daha fazla hissedebilirler. Haritalarında bu burçlarda gezegenleri olanlar da bu farkı görmeye başlayabilirler.

Yazının devamı...
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
sakarya escort
nevşehir escort
kayseri escort
sakarya avukat
webmaster forum
buca escort bayan